Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok!
Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok! Nyírpazony Nagyközség Önkormányzata sikeresen pályázott KEOP épületenergetikai fejlesztésre 129 millió forint összegben. A kivitelezési munkálatok főként külső hőszigetelés…
Meghívó
„Uram, jó nekünk itt lenni …” Kedves Nyírpazonyiak! Görögkatolikus templomunk szentelésére emlékezve minden évben megtartjuk búcsú-ünnepünket. Ebben az évben erre október…





