• október 21, 2015
Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok!

Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok! Nyírpazony Nagyközség Önkormányzata sikeresen pályázott KEOP épületenergetikai fejlesztésre 129 millió forint összegben. A kivitelezési munkálatok főként külső hőszigetelés…

  • október 13, 2015
Meghívó

„Uram, jó nekünk itt lenni …” Kedves Nyírpazonyiak! Görögkatolikus templomunk szentelésére emlékezve minden évben megtartjuk búcsú-ünnepünket. Ebben az évben erre október…


This will close in 0 seconds