Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok!
Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok! A Pálinkamustra a háborús helyzetre való tekintettel későbbi időpontban kerül megrendezésre. Megértésüket köszönjük. Tisztelettel: Dubay László Polgármester
1956-ra emlékezünk
„…A szabadság ott kezdődik, ahol megszűnik a félelem.” Bibó István (1956)
VI. Nyírpazonyi Pálinkamustra
Képek https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2605963782768151&type=1&l=72b72db3a7
VI. Nyírpazonyi Pálinkamustra
Nevezés és pálinkaminták (0,5 literes üvegben) személyes leadása a Nyírpazonyi Polgármesteri Hivatalban lehetséges hétköznap 800 – 1600 között, 2019. február 7-ig…






