• augusztus 14, 2013
Biztonságosabb lett a közlekedés

Nyírpazonynál a 4-es számú főútvonalon szinte lehetetlen volt az átkelés eddig a gyalogosok és a kerékpárosok számára.

  • április 26, 2013
Gyalogátkelő létesítése

Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok! Tájékoztatom a lakosságot, hogy a Szabolcs utca, Kabalási utca kereszteződésének átépítési munkálatai elkezdődtek, amelynek eredményeképpen a 4-es számú…


This will close in 0 seconds