Biztonságosabb lett a közlekedés
Nyírpazonynál a 4-es számú főútvonalon szinte lehetetlen volt az átkelés eddig a gyalogosok és a kerékpárosok számára.
Gyalogátkelő létesítése
Tisztelt Nyírpazonyi Lakosok! Tájékoztatom a lakosságot, hogy a Szabolcs utca, Kabalási utca kereszteződésének átépítési munkálatai elkezdődtek, amelynek eredményeképpen a 4-es számú…




