• augusztus 14, 2013
Biztonságosabb lett a közlekedés

Nyírpazonynál a 4-es számú főútvonalon szinte lehetetlen volt az átkelés eddig a gyalogosok és a kerékpárosok számára.


This will close in 0 seconds